Aadress: Akadeemia tee 33, 12618 Tallinn
Telefon: 671 0720
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: http://www.protex.no
E-pood: http://www.protexshop.no
   
Juhtkond: Jens Christian Huus Hernes (tegevjuht, juhatuse liige);
Diana Strömnes (müügijuht);
tel: 5555 9102;
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Töötajaid: 243
Eksport: Norra, Soome, Rootsi
Suhtluskeeled:   vene, inglise,soome, rootsi
Sertifikaat: ISO 9001:2008
   
Tooted: Trikoo- ja tekstiiltooted (spordirõivad, vihmarõivad, vabaaja rõivad, moerõivad, töörõivad, spetsiaalsed disaintooted jms (püksid, särgid, mantlid, polod, kapuutsiga jakid, fliisjakid, tuulefliisist jakid, vormirõivad, villane aluspesu jms).
Tehnilised tekstiilid (telgid, tooted koertele, tekstiilist kotid jms).
Mööblikatted, mööbli kokkupanemine, polsterdamine.
   
Teenused:     Õmblusteenused. Lõigete konstrueerimine, suurendamine, paigutusjoonised, väljatrükkimine, Lectra ja Gerber lõikus, õmblemine, tikkimine, trükkimine, lõikamine jne.
   
Lisainfo: Trikoo- ja tekstiiltoodete, tehniliste tekstiilide ja mööblikatete tootja. Pakume täislahendust toote disainist lõpptooteni välja. Soovi korral pakume ka eraldi teenusena õmblemist, lõigete konstrueerimist, suurendamist jne. Protexi tiim teeb enamat lihtsalt tootmisest. Alati konsulteerime, süveneme detailidesse ja otsime parima lahenduse Teie tellimuse täitmiseks. Me teame, et suudame selle lahendada!